zofim.org.il
  
 


 
שבט נוה מגן
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » שבט נוה מגן » ארכיון הכתבות » כתבה: רשימת תפקידים 2009-2010

תמונת מגזין רשימת תפקידים 2009-2010 פורסם על ידי שבט נוה מגן
בתאריך 31/7/2009
בכתבה זו צפו 1179 גולשים

 

 
 
 
ראש השבט

רותי ליאור
052-3066333
מרכז בוגר

גיל גרדוש
054-2440693
מדריכי שכבת פולג

 גיל גרדוש
054-2440693
גזבר השבט

אילן ויסקין
054-5629444
 
מרכזת הדרכה בוגרת
שחף מרחב
054-2440694
מדריכי שכבת סופה

קרן קורלנדר
054-6255244
 
 
מלווה ט

גל רימון
054-2440955
מדריכי שכבת ברק

עמיר כהן

 
 5למעלה
 
 
שכב"ג
פולג
סופה
ברק
 
 
מרכזת שכב"ג

ירדן שינזון
054-5900677
מרכז שכב"ג

אמיר קנצ'וק
050-7387404
 
מרכז הדרכת ז ח צמי"ד

עמית קדר
052-3322950
מרכזת הדרכת ה-ו

דפנה שמגר
052-4566067
מרכזת הדרכת ד

קרן שחר
052-2247134
 5למעלה
צוות ד' #4
צוות ד' #3
צוות ד' #2
ראשג"ד
אוסישקין


יואב אורן
054-3456887
ראשג"דית
הדר אורים וגולן


נעמה פלח
052-8682727
 
ראשג"ד
אמירים


חגי כהן
054-8005053
ראשג"דית
אורנים וקריית יערים


רוני פריד
052-8023993
מדריך אוסישקין ד1 בנים 

אסף בלגה
054-6200936
מדריך הדר בנים
נדב קולנדר
052-6220394
מדריכת אמירים ד1 בנות

ענבל ארז
054-7989872
מדריך אורנים ד1+2+3 בנים

איל חוברס
054-2228470
מדריכת אוסישקין ד1 בנות

אורן שיזף
054-3102230
מדריכת הדר בנות

יעל הרמולין
054-3131247
מדריכת אמירים ד1+2 בנים
שרון ברקאי
052-2771914
מדריכת אורנים ד1 בנות

טל בליזובסקי
050-8498929
מדריך אוסישקין ד2+3 בנים

נטע ברסלר
052-5236707
מדריכת גולן בנות
טל קדר
052-4574646
מדריכת אמירים ד3 בנות

שני ברזילי
052-6313535
מדריכת אורנים ד2+3 בנות

טל שמואלי
052-6810880
מדריכת אוסישקין ד2 בנות

מאיה זהבי
054-3160008
מדריכת גולן בנים
עדי דרדיקמן
050-6966860
מדריך אמירים ד2+4 בנות
תומר אמיר
054-4767606
מדריכת קריית יערים בנים
הילית שגיא
052-5209599
מדריכת אוסישקין ד3 בנות

רות בוטון
054-4631517
מדריכת אורים
גילי דר
054-4549945
מדריך אמירים ד3+4 בנים

אדר סולימה
050-9007688
מדריכת קריית יערים בנות

דין אופנהיים
054-4509990
 
צוות ה' #3
צוות ה' #2
ראשג"דית
אמירים ואורים


נורית דיאמנט
054-7844608
ראשג"דית
אורנים קריית יערים והדר


רוני גלינקא
052-6237211
ראשג"ד
אוסישקין וגולן

נדב בנימיני
052-6424486
מדריכת אמירים ה'1+3  בנות
תום טימיאנקר
054-6226713
מדריך קרית יערים + הדר בנים
אלון שץ
054-4542559
מדריכת גולן בנות 

מאיה אשכנזי
052-3930233
מדריכת אמירים ה'2 בנות 
לילך זיסר
054-5825199
מדריכת קרית יערים בנות 

שרון לוי
054-42463199
מדריכת אוסישקין ה'2 בנות 

ליאור לינדר
054-6823993
מדריך אמירים ה'1+2 בנים

איתי ציטבר
052-5475010
מדריכת הדר בנות
נעמי בוטון
054-2118217
מדריכי אוסישקין ה'1 בנות 

אופל קפש
054-8062013
מדריך אמירים ה'3 בנים

ניר קרמרמן
054-3177513
מדריכת אורנים ה'1 בנות 

תמר רוה
054-7333967
מדריך אוסישקין ה'2+3 בנים

אלון ליאור
052-5133636
מדריכת אורים

הגר דולב
050-6759201
מדריכת אורנים ה'2+3 בנות
רוני וסלי
050-8822347
 
 
 
צוות ו' #2
ראשג"ד
קריית יערים אורים גולן אורנים הדר ואמירים



יואב ליבוביץ'
052-4252628
ראשג"דית
אמירים אוסישקין וקריית יערים



עמית ארז
054-7989871
מדריכת הדר + אורנים ו'2 בנים


ליאור קרמרסקי
054-5555034
מדריכת אמירים ו'1 מעורב


שי-לי דים
054-6888768
מדריך אורנים ו'1 בנים 


אורן יחזקאל
052-8731696
מדריכת אמירים ו'3  מעורב
 

שיר הלוי
054-4343310
מדריכת אורנים בנות
 

ניצן זיסק
052-8021461
מדריכת אוסישקין ו'2 בנות
יעל קרשטיין
054-2326871
מדריכת הדר בנות
 

עדן שטרן
054-7292498
מדירכת אוסישקין ו'1 בנות
 

דיה מאיר
054-7903091
מדריכת הדר קרית יערים וגולן בנות 


נועה לביא
052-5844560
מדריך אוסישקין וקריית יערים בנים


תומר מיארה
052-6712217
מדריכת אמירים ו'2 מעורב
 

זיו וינר
052-4388657
 
 
 
 
ראשג"דית צמי"ד


גיל צרפתי
054-4607430
ראש"גדית

כרמל גור
052-3656887
ראשג"דית

דורין זיו
054-6272344
מדריכי צמי"ד

שחף גולדברג
052-6450033
גל ויסקין
054-6278289
נטע עופר
050-6460495
  מדריכי ח'
עמרי חזק
052-6408172
שירה ראוזניץ
---
 
מדריכי ז'

אור שובל
054-4438470
קרין וינשטיין
054-3971875
 
מדריכת ח'
מיה אוברבאום
054-3114301
מדריכי ז'
תום קרמר
054-6744233
שני גלבוע
052-8309426
 
מדריכי ח'
איתי גרובר
054-4382240

יעל פרל
050-6666623
מדריכת ז'
עדי אטיאס
054-5411710
 
 
מדריכת ז'
רוני דובובסקי
052-8721701
 
 
מדריכי ט'

ניב בראון
054-4444704

יובל טייטל
050-7528293

אמון הימלמן
054-6620630

ענת פרידמן
054-7630093

נועה הירש
054-7850662

נטע זינגר
052-3955854
 
 
צוות קהילה צוות צופיות-פנ"ש צוות מחסן
יו"ריות מזכירות
רותם אבני
054-4899546
שיר קסלמן
054-5333295
יו"ר קהילה
אביב אורי גל
054-2472430
 
יו"רי צופיות-פנ"ש

טל כהן סירקין
050-9549036
עמית גרדוש
054-6800177
יו"רי מחסן

רוני כהן ארזי
054-7536909
חן וולף
054-7718833
צוות שכב"ג

דניאל אשכול
054-6656530
יעל הרינג
054-7704191
ירדן גפן
054-7421992
מיכל ארד
054-2061992
לי אלשטיין 
054-4936378
 
 
 
 
 
 
יו"רית פנ"ש

שחף בן גל
054-3131475
יו"רי צופיות

תומר יצקן
054-6479711
דורי רוזנברג
050-3368282
צוות קהילה

ירדן דור
054-2184021
נריה בר
054-7678926
נעם גנות
050-2727772
שחר גולוב
052-3966796
רן גנור
---
צוות צופיות-פנ"ש

אורן לביא
054-6280051
גיא פאר
052-5623915
הילה אוגלי
052-8500977
לי אביגור
054-4532454
ישי ינקוביץ'
050-2664424
יובל איזנר
052-6414052

מקס לוין
052-2305393
גלעד סיוון
052-5201202
צוות מחסן

תמי שנור
054-5570933
מיכל ארד
054-2061992
מאיה עופר
050-6460494
עידן מונד
054-3975458
דניאל אשכול
054-6656530
ספיר הלוי
050-4554226
רועי לוינגר
054-6638906
תמיר שפריר
052-6917691
עומר קדישאי
050-7847987
יו"רית אקטואליה ומסדרים

מיכל לוינטון
054-2282728
 
יו"רית קהילה ומועצת חניכים

אופיר מילשטיין
050-8358997
 
 


אמנון סיוון
052-5201200
גיא רונן
054-6406687
מורן זילברמן
052-3409086
מיכל גזית
054-8133100
לינוי אהרון
052-8918090
אדווה אלפסי
052-4705095
שירה ארלוק
052-2494173
 5למעלה
 

 

פרסם כתבה »