zofim.org.il
  
 


 
שבט נוה מגן
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » שבט נוה מגן » ארכיון הכתבות » כתבה: רשימת תפקידים 2010-2011

תמונת מגזין רשימת תפקידים 2010-2011 פורסם על ידי שבט נוה מגן
בתאריך 29/1/2011
בכתבה זו צפו 2593 גולשים

 

 
 
 
ראש השבט

חמוטל ינאי
054-8004916
מרכז הדרכה

גיל גרדוש
054-2440693
מדריכי שכבת מירון

ליאור קלוורי
שני מישל
 
גזברי השבט

בועז ענבל
הגר ארז
מרכזת בוגרת

יעל כהן
054-2440694
מדריכי שכבת פולג

לידור אליאס

 

ע. ראש השבט
איימי חסון
 

 
מדריכי שכבת סופה


 
5למעלה
 
 
שכב"ג
מירון
פולג
סופה
 
 
מרכזת שכב"ג

שיר הלוי
054-4343310
מרכז שכב"ג

אור שובל
054-4438470
 
מרכז הדרכה

רוני פריד
052-8023993
מרכזת הדרכה

נעמה פלח
052-8682727
מרכזת הדרכה

גל ויסקין
054-6278289
5למעלה
צוות ד' #4
צוות ד' #3
צוות ד' #2
ראשג"דית
אורנים

ענבל ארז
054-7989872
ראשג"דית
הדר

מאיה זהבי
054-3160008
 
ראשג"דית
אמירים


מאיה אשכנזי
052-3930233
ראשג"דית
אוסישקין וגולן

הילית שגיא
052-5209599
מדריך אורנים ד1+2 בנות

דנה ברבי
052-3676656
מדריך הדר בנים
ירדן גולד
050-9401971
מדריכת אמירים ד2 בנות

דניאלה בן בסט
054-6207378
מדריכת גולן בנות

טל לוי
054-2347911
מדריכת אורנים ד3- בנות

הדר כהן ניסים
052-5447759
מדריך הדר ד'1+2 בנים

מתן הרמולין
054-3131248
מדריכת אמירים ד1 בנות
נועם אופק
054-3121216
מדריך גולן בנים

יואב גלייט
054-6660023
מדריך אורנים ד'2 בנים

יותם הראל
052-6680652
מדריכת הדר ד1+2 בנות
נויה סהר
054-7930921
מדריכת אמירים ד3 בנות

הדס בן ארי
052-8368484
מדריכת אוסישקין ד1+2 בנות
נעה לביא
054-3061195
מדריכת אורנים ד'1 בנים

רונה קלובסקי
054-5531432
מדריכת הדר ד3 בנות
שחר פארי
052-8080618
מדריך אמירים ד1 בנים
ניר שמיר
054-5303223
מדריכת אוסישקין ד3
יעל זלינגר
052-6215522
מדריך אורנים ד3 בנים

שגיא ליפובצקי
050-2002015
מדריכת הדר ד3 בנים
שיר עמית
052-8896011
מדריך אמירים ד2 בנים

עמרי כנען
052-2790302
 
    מדריכת אמירים ד3 בנים

שי צרפתי
054-4314000
 
 

 

צוות ה' #4
צוות ה' #3

צוות ה' #2

צוות ה' #1
ראשג"דית
אמירים


שני ברזילאי
052-6313535
ראשג"ד
קרית יערים ואורנים


ניר קרמרמן
054-3177513
ראשג"דית
אוסישקין


טל קדר
052-4574646
ראשג"ד
גולן והדר

אייל חוברס
054-2228470
מדריכת אמירים ה'4 בנים
דנה נצ'ייב
054-7688540
מדריכת אורנים ה2 מעורב

הילי שפירא
054-2395372
מדריך אוסישקין ה'1 בנים
יואב אבירם
052-6119961
מדריך הדר ה'1 בנים  

אמיר גרובר
054-7382250
מדריכת אמירים ה'1 בנות
מאי ברקוביץ'
054-2298282
מדריך קרית יערים בנים
עמר קומינס
054-7877741
מדריכת אוסישקין ה'1 בנות 

מיקה לברון
050-8885533
מדריכת גולן בנות 

יובל תרזי
054-2140007
מדריך אמירים ה'3 בנות

מיטל פטיטו
054-3328590
מדריך אורנים ה1+3

פרי ורדי
052-5088863
מדריכת אוסישקין ד3 בנות
נעמה אבני
054-7989645
מדריכי הדר ה'1 מעורב 

מאיה לוינסון
054-3388893
מדריך אמירים ה'3 בנים

אורן ינאי
050-2833358
מדריכת קרית יערים בנות  

גאיה אקרמן
054-5800870
מדריכת אוסשקין ה2 בנות 

שרון מישל
054-4944198
מדריך גולן בנים
ליאור קסטן
054-7718647
מדריכת אמירים ה2+4 בנות

נועה ארד
054-5603080
  מדריך אוסישקין ד2+3 בנים
טום סנדרוביץ
052-6566576
מדריך הדר ה2
דניאל שניטקס
054-5426066
מדריך אמירים ה2+3 בנים

סער בוצר
052-6605524
     
 
 

צוות ו' #3

צוות ו' #2
ראשג"דית
אורנים קרית יערים וגולן


עדן שטרן
054-7292498
ראשג"דית
אוסישקין ואורנים


רוני דובובסקי
052-8721701
ראשג"דית
אמירים והדר


יובל אייזנר
052-6414052
 
מדריכת אורנים ו'1 מעורב

דין אופנהיים
054-6703808
מדריך אוסישקין בנים


אסף בלגה
054-6200936
מדריכת אמירים ו'1  מעורב

אופל קפש
054-8062013
 
מדריכת גולן ו2 + 3 בנות

טל שמואלי
052-6810880
מדריכי אורנים ו1+2 


אורן שיזף
054-3102230
נדב קולנדר
052-6220394
מדריכת הדר מעורב
גילי דר
054-4549945
מדריך גולן בנים
נטע ברסלר
052-5236707
מדריכת אוסישקין ו'2 בנות
 

ליאור לינדר
054-6823993
מדירכת אמירים ו1
 

נעמי בוטון
מדריך אמירים ו'3 מעורב


אדר סולימה
050-9007688

 

מדריכת אוסישקין ו1+3 בנות 


שרון לוי
 
 
 
 

צוות ז' #2

 
מדריכי צמי"ד

תומר אמיר
054-4767606

טל בליזובסקי
050-8498929

עדי דרדיקמן
050-6966860

 

 

 

ראש"גדית

קרין וינשטיין
054-3971875
ראשג"ד ז'

רועי לוינגר
054-6638906
ראשמ"ד ז'

אורן יחזקאל
052-8731696
  מדריך ח'
איתי ציטבר
052-5475010
מדריך ז'

רות בוטון
054-4631517
מדריכי ז'
נטע עופר
050-6460495
מדריכת ח'
הדר דולב
050-6759201
מדריכת ז'
שני גלבוע
052-8309426
מדריכת ז'
רוני גלינקא
052-6237211
מדריכת ח'
מורן זילברמן
052-3409086
מדריכת ז'
יעל הרמולין
054-3131247
מדריך ז'
אורן לביא
054-6280051
מדריכי ח'
רוני וסלי
050-8822347

אמנון סיוון
052-5201200
מדריך ז'
גלעד סיוון
052-5201202
 
מדריכת ח'
לילך זיסר
054-5825199
מדריך ז'
אלון שץ
054-4542559
 
 
 
מדריכי ט'

יואב אורן
054-3456887

נדב בנימיני
052-6424486

נורית דיאמנט
054-7844608

זיו וינר
052-4388657

חגי כהן
054-8005053

יעל קרשטיין
054-2326871
 
 
  צוות פיתוח הדרכה צוות מחסן
צוות מזכירות

אביב אורי גל
שחף בן גל
דיה מאיר
יו"רית צפ"ה

שירה ראוזניץ
אלון ליאור

 
יו"רי מחסן

טל כהן סירקין
עמר קדישאי

 
צוות שכב"ג

עדי אטיאס
שיר נאה
יעל פרל



 
 
 
 
 
 
צוות קהילה

הילה אוגלי
נועה לביא

מיה אוברבאום
שחף גולדברג
דורי רוזנברג
תמר רווה
צוות מחסן

דין הרצליך
תומר מיארה
גיא פאר
אביתר קן-תור
תום קרמר
מקס לוין
בר גולוב
עומר גפן


 
 
 


לי אביגדור
נריה בר
נעם גנות
עמית גרדוש
ירדן דור
קמיע הלפרין
ניצן זיסק
יובל זק
עומרי חזק
תומר יצקן
איתי לוי
מיכל לוינטון
שיר קסלמן
תמיר שפריר

גיא אופק
נעמי בוטון
שרון ברקאי
ליאור דנקנר
שחר וולמר
תום טימיאנקר
נטע מולכו
דור פלד
גיא רונן
שני רייך
עידו תבורי

אסף בן עמי
עמית בנדל
רם ברנדווין

אורי בר נתן
ינא
י גולדשטיין
עמר גל
ענר הימלמן
נדב הלוי
דפנה וייס
רוי זוזובסקי
יואב כרמון
עמית מינץ
רוי מנור
רועי סרנה
דנה עוז
ליה פירסט
גדעון קדוש
עמית קלאוזנר
נעם קסטן
טל קרביס
נמרוד רודריגס
יותם רוסו
אור שילון

 

5למעלה
 

 

פרסם כתבה »